SUSISIEKITE
paslaugos

Kokias paslaugas teikiame?

Mūsų tikslas - klientams suteikti interjero paslaugas nuo A iki Z taupant Jūsų laiką ir kaštus.

BALDŲ DIZAINAS

Kiekvieno baldo dizainas yra tarsi atskirų istorijų pasakojimas, detaliai pateikiame informaciją, kad būtų lengviau suprasti, kaip atrodys galutiniame rezultate Jūsų baldas. Klientams pateikiame detalius brėžinius ir 3D vizualizacijas, konsultuojame baldo išdėstymo ir medžiagų parinkimo klausimais. 

Siekiame brėžiniuose aukščiausios kokybės pagal projektui skiriamą biudžetą. Svarbus aspektas - klientams kurie turi savo baldininkus taip patgalime teikti tik projektavimo ir dizaino paslaugas, nėra būtina rinktis mūsų gamybos paslaugas. Mums svarbiausia sukurti baldus, kurie Jums teiktų džiaugsmą.
Skaityti daugiau

Gamyba

Kruopščiai, kokybiškai gaminame nestandartinius baldus. Kūrybiškai vykdome kiekvieną projektą nuo idėjos iki išpildymo. 

Galime pasiūlyti baldų komplektaciją, telpančią į kiekvieno kliento numatytą biudžetą. Jei siūloma kaina baldams gaminti Jūsų netenkina, visuomet rasime būdų, kur galime sutaupyti, atsižvelgiant į Jūsų biudžetą. Naudojame faneruotą, laminuotą medžio drožlių plokštę, dažytą ir frezuotą MDF, HPL plokštę, aukšto slėgio HPL Compact laminatus, medžio masyvą ir kitas kokybiškas medžiagas, Blum baldinę furnitūrą, LED apšvietimo sistemas. LMDP briaunų apdirbimui naudojame PURR ir besiūlio laminavimo HotAirTec ir SealTec technologijas. Dirbame su lietu akmeniu, metalu. Galime pasiūlyti reklamas - logotipų, šviesdėžių gamybą.
Skaityti daugiau

INTERJERO DIZAINAS

Nuo pirmųjų eskizų iki galutinio projekto. Konsultuojame visais būsto įrengimo techniniais ir dizaino klausimais. Gyvenamųjų ir komercinių patalpų projektavimas, 3D vizualizacijos, techniniai brėžiniai, parinkimai, konsultacijos. 

Galime pasiūlyti savo komandą, kurią atsirinkome per 13 metų praktiką apdailos klausimais - apdailininkus, elektrikus, santechnikus, plytelininkus ir kt. specialistus. Mūsų tikslas suteikti klientams viską iš vienų rankų, kad nereiktu mėtytis ir ieškoti skirtingų sričių specialistų, pasirinkus mus už projektavimo ir įgyvendinimo darbus bus atsakinga viena kompanija. 
Skaityti daugiau
Susisiekite

KURKIME JŪSŲ NAMUS KARTU, Jus riboja, tik Jūsų fantazija!

Contact Form Demo
© 2023 RIJA Projects Studio | Baldų ir interjero studija
crossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram