SUSISIEKITE

Apie mus

RIJA PROJECTS STUDIO - esame baldų projektavimo, gamybos ir interjero dizaino įmonė, turinti 13 metų patirtį šioje sferoje. Kuriant įmonę mūsų pačių kriterijus buvo suteikti klientui kuo daugiau paslaugų, kad užsakovui nereikėtų blaškytis. Mūsų tikslas - palengvinti laiko ir pinigų sąnaudas, suteikti klientui viską nuo A iki Z taupant jo laiką ir kaštus. Pagal kliento poreikius projektuojame, gaminame standartinius ir nestandartinius virtuvės, miegamojo, svetainės, biuro, vaikų kambario ir kitus baldus. Galime pasiūlyti interjero paslaugas, paruošiame išsamius baldų ir interjero dizaino brėžinius, parenkame tinkamą furnitūrą, kuriame 3D vizualizacijas, konsultuojame ir padedame parinkti medžiagas. 
Profesionali komanda turi būti išradinga ir privalo improvizuoti, kad išspręstų problemą ribotuose laiko rėmuose. Padedame išspręsti kylančias abejones ir paversti baldus ne tik darbui skirta aplinka, bet ir puoštų Jūsų erdves!
Atsiliepimai
Atsiliepimai iš Paslaugos.lt
Komanda
Rita Jasiukaitienė
Direktorė
Rita Jasiukaitienė
Direktorė
Rita Jasiukaitienė
Rita Jasiukaitienė
© 2023 RIJA Projects Studio | Baldų ir interjero studija
crossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram